Piękna wiosna z Molluscoo

19 kwiecień

Pogoda nadeszła już iście wiosenna. Na dobre pożegnaliśmy się z ciężkimi okryciami i powitaliśmy zwiewność i lekkość. To znakomity czas, aby przywitać się także z kosmetykami Molluscoo!

Słońce coraz częściej rozpieszcza nas swoimi promieniami, a coraz szersze uśmiechy goszczą na naszych twarzach. W końcu kto nie kocha wiosny i potrafi się nie cieszyć tą cudowną porą roku. Warto tę radość spotęgować, poznając wspaniałe kosmetyki z wyciągiem ze śluzu ślimaka.

Co daje Molluscoo?

Przede wszystkim nową jakość i komfort Twojej skóry. Wszystko, czego potrzebuje do nieskazitelnego wyglądu. Nawilżenie, odżywienie, regenerację i ukojenie w jednym. Jakby tego było mało, także właściwości antybakteryjne i liftingujące. Wynika to z niesamowitego składu ślimaczego śluzu, który wykorzystujemy do produkcji kosmetyków. Starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości okazy dostarczają niebywale zbilansowanej mieszanki. Witaminy, alantoina, naturalne antybiotyki to tylko niektóre jej składowe. Produkty Molluscoo zadbają o każdą cerę w optymalny sposób i poradzą sobie niemal z każdym problemem.

Coś dla kobiet, coś dla mężczyzn

W asortymencie znajdują się produkty zarówno dla pań, jak i dla panów. Produkty przemyślane i dedykowane określonym osobom. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Wierzymy, że będzie to kosmetyk idealny, który spełni dosłownie wszystkie wymagania. Jesteśmy o tym przekonani!

Krem, serum, a może maseczka?

W zależności od potrzeb czy preferencji, możesz dobrać kosmetyk dla siebie. Serum to produkt o najwyższym skoncentrowaniu i działaniu. Krem perfekcyjnie zadba o odżywienie, a maseczka będzie ratunkowym S.O.S. w nagłych przypadkach. Kosmetyki łączy jedno – ten sam zbawienny składnik, jakim jest wyciąg ze śluzu ślimaków.

Zadbaj o swoją skórę na wiosnę. Z pewnością potrzebuje tego po zimie i odwdzięczy się pięknym wyglądem. Ty natomiast będziesz cieszyć się słoneczną aurą i idealną cerą.

Wpisy

Równowaga PEH – klucz do pięknych włosów

Pielęgnacja włosów staje się coraz bardziej złożonym i skomplikowanym procesem. Kiedyś wydawało się, że wystarczy umyć kosmyki i ewentualnie nałożyć pierwszą, lepszą odżywkę. Dziś dowiadujemy się coraz więcej o samych włosach i tym, czego potrzebują. Okazuje się, że...

Czy wiesz, jaki masz odcień skóry?

Karnacje ludzi znacznie się od siebie różnią. Okazuje się jednak, że nie chodzi jedynie o narodowość czy kolor skóry. Odcienie cery są różne nawet między nami, Polakami. Czy wiesz, jakie wyróżniamy i którym typem jesteś Ty? Podział na odcienie skóry jest szczególnie...

Maseczki do twarzy – SOS dla Twojej skóry

Niemal każda z nas ma swoją ulubioną, sprawdzoną pielęgnację, z której na co dzień korzysta. Jest dostosowana do naszych potrzeb, wymagań oraz typu skóry. Czasem jednak potrzebujemy takiej specjalnej broni, cięższej artylerii do walki z konkretnymi problemami. Należą...

Najlepszy krem pod makijaż, czyli jaki?

Na trwały makijaż składa się wiele czynników. Istotne oczywiście są produkty, jakich użyjemy. Znaczenie ma technika. No i nie można pominąć także jakże dużego wpływu pielęgnacji. Dziś o tym ostatnim, a konkretnie o tym, jaki jest najlepszy krem pod makijaż. Cała...

KATEGORIE