Piękna wiosna z Molluscoo

19 kwi

Pogoda nadeszła już iście wiosenna. Na dobre pożegnaliśmy się z ciężkimi okryciami i powitaliśmy zwiewność i lekkość. To znakomity czas, aby przywitać się także z kosmetykami Molluscoo!

Słońce coraz częściej rozpieszcza nas swoimi promieniami, a coraz szersze uśmiechy goszczą na naszych twarzach. W końcu kto nie kocha wiosny i potrafi się nie cieszyć tą cudowną porą roku. Warto tę radość spotęgować, poznając wspaniałe kosmetyki z wyciągiem ze śluzu ślimaka.

Co daje Molluscoo?

Przede wszystkim nową jakość i komfort Twojej skóry. Wszystko, czego potrzebuje do nieskazitelnego wyglądu. Nawilżenie, odżywienie, regenerację i ukojenie w jednym. Jakby tego było mało, także właściwości antybakteryjne i liftingujące. Wynika to z niesamowitego składu ślimaczego śluzu, który wykorzystujemy do produkcji kosmetyków. Starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości okazy dostarczają niebywale zbilansowanej mieszanki. Witaminy, alantoina, naturalne antybiotyki to tylko niektóre jej składowe. Produkty Molluscoo zadbają o każdą cerę w optymalny sposób i poradzą sobie niemal z każdym problemem.

Coś dla kobiet, coś dla mężczyzn

W asortymencie znajdują się produkty zarówno dla pań, jak i dla panów. Produkty przemyślane i dedykowane określonym osobom. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Wierzymy, że będzie to kosmetyk idealny, który spełni dosłownie wszystkie wymagania. Jesteśmy o tym przekonani!

Krem, serum, a może maseczka?

W zależności od potrzeb czy preferencji, możesz dobrać kosmetyk dla siebie. Serum to produkt o najwyższym skoncentrowaniu i działaniu. Krem perfekcyjnie zadba o odżywienie, a maseczka będzie ratunkowym S.O.S. w nagłych przypadkach. Kosmetyki łączy jedno – ten sam zbawienny składnik, jakim jest wyciąg ze śluzu ślimaków.

Zadbaj o swoją skórę na wiosnę. Z pewnością potrzebuje tego po zimie i odwdzięczy się pięknym wyglądem. Ty natomiast będziesz cieszyć się słoneczną aurą i idealną cerą.

Wpisy

Filtry przeciwsłoneczne – wszystko, co powinniśmy o nich wiedzieć

Pogoda w Polsce ostatnimi czasy zrobiła się iście letnia i upalna. A jak wiadomo, przy tak silnym słońcu nie możemy zapominać o ochronie przeciwsłonecznej, która jest podstawą pielęgnacji. Promieniowanie słoneczne zawiera w sobie aż trzy różne rodzaje promieniowania,...

Dlaczego śluz Molluscoo jest tak wyjątkowy?

Branża kosmetyczna jest niezwykle szeroka i bogata. Istnieją miliony produktów i tysiące firm na całym świecie, które wytwarzają różnego rodzaju kosmetyki. Molluscoo wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Z powodu firmowego składnika, jakiego używa w produkcji. Zdradzimy...

Jazda na rowerze, czyli przyjemne z pożytecznym!

Za oknem przepiękna, majowa pogoda. Słońce świeci, a wszystko wokół kwitnie. Aż chce się siąść na dwóch kółkach i pojechać w nieznane. Czy w takiej aurze kogokolwiek trzeba namawiać na rowerowe wycieczki? Nie wydaje mi się. Rower to naprawdę cudowny wynalazek. Nie...

Nawilżenie z Molluscoo

Nawilżenie to coś, czego bez wątpienia potrzebuje absolutnie każda skóra. Jedna preferuje je w formie lżejszej, a inna w nieco bogatszej. Każdą z nich bez problemu znajdziesz w asortymencie naszej marki. Nawilżenie z Molluscoo to sama przyjemność. Dlaczego ten etap...

KATEGORIE