Trwały makijaż na karnawałowe imprezy

10 st.

Właśnie rozpoczął się najbardziej imprezowy sezon w roku. Otworzył go Sylwester, ale to nie koniec zabawy, bo przecież przed nami karnawał.

Wiele z Was z pewnością udaje się wtedy na różnego rodzaju zabawy. I chyba nie ma osoby, której nie zależy na tym, aby wystroić się i wyglądać oszałamiająco w te wyjątkowe wieczory. Dlatego też chcemy, aby staranny makijaż, który wykonujemy przed wyjściem, przetrwał z nami całą noc. Jak to zrobić? Istnieje kilka zasad, które Ci to ułatwią.

Pielęgnacja to podstawa

Pisałam już o tym wielokrotnie, ale warto powtórzyć to przy okazji takiego tematu. Dlaczego? A to dlatego, że na zaniedbanej skórze żaden makijaż, nawet ten wykonany najdroższymi kosmetykami, nie będzie się trzymał. Impreza to świetny pretekst do zrobienia sobie małego, domowego SPA. Relaksująca kąpiel, peeling twarzy, maseczka, a następnie dobre serum lub krem i skóra będzie w pełni przygotowana. Jeśli zależy Wam na produktach najwyższej jakości, to warto sięgnąć do asortymentu marki Molluscoo, gdyż przy ich użyciu jesteście w stanie zrobić swojej skórze prawdziwe SPA.

Baza ma znaczenie

Jak sama nazwa wskazuje, baza to fundament wszystkiego. Dobra podstawa potrafi bardzo przedłużyć trwałość makijażu i sprawić, że będzie długo prezentował się nienagannie. Wyróżniamy wiele rodzajów baz, które zadziałają na określone problemy. Matująca, rozświetlająca, zwężająca pory. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do osobnego artykułu, poświęconego właśnie tym produktom, który znajdziecie tutaj. Takie małe kompedium wiedzy pomoże Wam dobrać odpowiednią do potrzeb bazę.

Sięgaj do długotrwałe, wodoodporne formuły

Tyczy się to głównie kosmetyków do makijażu twarzy. W taki dzień warto postawić na zastygający, długotrwały podkład i dobrze utrwalający puder. Na brwiach dobrze sprawdzi się wodoodporna pomada, a na rzęsach wodoodporny tusz. Dzięki takim produktom mamy pewność, że makijaż przetrwa tańce i zabawy. Pamiętajmy też o bazie pod cienie i matowej, zastygającej pomadce, jeśli zależy nam na trwałości.

Zafiskuj się na trwałym makijażu

Ostatnim krokiem dobrego make upu jest użycie mgiełki utrwalającej, czyli tzw. fixera. Scali warstwy makijażu i sprawi, że kosmetyki będą wyglądały na twarzy naturalniej, a trwałość zostanie przedłużona.

Wpisy

Filtry przeciwsłoneczne – wszystko, co powinniśmy o nich wiedzieć

Pogoda w Polsce ostatnimi czasy zrobiła się iście letnia i upalna. A jak wiadomo, przy tak silnym słońcu nie możemy zapominać o ochronie przeciwsłonecznej, która jest podstawą pielęgnacji. Promieniowanie słoneczne zawiera w sobie aż trzy różne rodzaje promieniowania,...

Dlaczego śluz Molluscoo jest tak wyjątkowy?

Branża kosmetyczna jest niezwykle szeroka i bogata. Istnieją miliony produktów i tysiące firm na całym świecie, które wytwarzają różnego rodzaju kosmetyki. Molluscoo wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Z powodu firmowego składnika, jakiego używa w produkcji. Zdradzimy...

Jazda na rowerze, czyli przyjemne z pożytecznym!

Za oknem przepiękna, majowa pogoda. Słońce świeci, a wszystko wokół kwitnie. Aż chce się siąść na dwóch kółkach i pojechać w nieznane. Czy w takiej aurze kogokolwiek trzeba namawiać na rowerowe wycieczki? Nie wydaje mi się. Rower to naprawdę cudowny wynalazek. Nie...

Nawilżenie z Molluscoo

Nawilżenie to coś, czego bez wątpienia potrzebuje absolutnie każda skóra. Jedna preferuje je w formie lżejszej, a inna w nieco bogatszej. Każdą z nich bez problemu znajdziesz w asortymencie naszej marki. Nawilżenie z Molluscoo to sama przyjemność. Dlaczego ten etap...

KATEGORIE