Nietypowy prezentownik na grudzień 2021

4 gru

Grudzień to bezsprzecznie czas gorączki prezentowych zakupów. Niektórzy już od listopada rozpoczynają myślenie o grudniowych podarunkach. Inni gromadzą upominki nawet przez cały rok. Są oczywiście i tacy, którzy kupują wszystko na ostatnią chwilę. Wszystkich nas łączy jednak chęć sprawienia radości naszym bliskim z okazji świąt. Nie musimy tego robić w najbardziej sztampowy i popularny sposób. Dziś prezentujemy Wam nietypowy prezentownik i podpowiadamy, jak zaskoczyć rodzinę oryginalnymi podarkami.

Żyjemy w czasach takiego dostatku, że często nie wiemy już, co kupić najbliższym, ponieważ okazuje się, że mają już wszystko, co tylko jest im potrzebne. Kiedyś święta były okresem, na który się czekało między innymi ze względu na prezenty. Nie były one, jak nierzadko dziś, elementem tradycji, który po prostu trzeba odhaczyć, ale rzeczywiście pożytecznymi i sprawiającymi radość przedmiotami. Najgorzej jest, kiedy kompletnie nie mamy pomysłu na to, co kupić i wybieramy zbędne prezenty. A może by tak w tym roku inaczej podejść do sprawy? Nie to, że zaskoczyć bliskich nietuzinkowymi upominkami, to jeszcze pomyśleć o ekologii? Przedstawiamy nietypowy prezentownik na grudzień 2019.

Bon na spędzenie czasu

Mówi się, że czas to pieniądz. Dzisiaj jest on chyba nawet już cenniejszy od pieniędzy. Co powiecie więc na podarowanie komuś tego, co macie najcenniejsze, czyli swojego czasu? Możecie stworzyć piękny, estetyczny voucher na swój własny czas. Wyjście na kawę, do kina albo zrobienie czegoś dla kogoś. Może być to opieka nad malcem przyjaciół albo zwierzakiem pod ich nieobecność. Możliwości jest wiele. Trzeba tylko pomyśleć.

Wsparcie akcji charytatywnej

Jeśli bliska osoba jest szczególnie wrażliwa na potrzeby innych, to genialnym prezentem może być wsparcie w jej imieniu jakiejś akcji charytatywnej, na której jej wyjątkowo zależy. To piękny i niezwykle pożyteczny podarunek.

Adopcja zwierzaka na odległość

Jeśli obdarowywana osoba jest miłośnikiem zwierząt, to na pewno doceni pomysł z adopcją zwierzęcia na odległość. Można korzystać tutaj z pomocy różnych organizacji (np. WWF) i otrzymać specjalny certyfikat prezentowy, który stanie się oryginalnym podarunkiem.

Karnety i bilety

Zamiast kupować konkretne, fizyczne przedmioty, można podarować komuś miło spędzony czas. Teatr, joga, masaże, spa. Opcji jest mnóstwo. Dopasuj je do upodobań obdarowywanej osoby.

Prenumeraty i subskrypcje

Możemy też pokusić się o zakupienie jakiejś prenumeraty czy subskrypcji. Może być to ulubiona gazeta, kosmetyczne pudełka albo boxy z naturalną żywnością. Rynek bardzo się rozwinął i naprawdę jest w czym wybierać. Kilka propozycji tutaj.

DIY

Prezenty robione samemu z głębi serca to zawsze wspaniały pomysł, który zostanie doceniony pewnie bardziej niż kupno gotowych rzeczy. Wszystko dlatego, że ofiarujemy nie tylko przedmiot, ale też czas na to poświęcony i uczucia w niego włożone. Jeśli jesteś w tym dobry, to koniecznie wykorzystaj swoje umiejętności. Jeśli nigdy nie próbowałeś, to może czas zacząć? Rób świeczki, ciasteczka, co tylko chcesz. Ważne, że z najlepszych chęci. W internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji.

A jeśli poszukujecie ekskluzywnych, najlepszych jakościowo kosmetyków, to zapraszamy na stronę www.molluscoo.pl

Wpisy

Sekrety Piękna: Naturalne składniki, które warto poznać

W dzisiejszych czasach, coraz więcej z nas zwraca uwagę na składniki produktów, których używamy, i zyskuje świadomość, że naturalne składniki to klucz do zdrowej i pięknej skóry. Dziś razem odkryjmy, które naturalne cuda warto widzieć na etykiecie kosmetyków. Olej...

Wakacyjna opalenizna – jak utrzymać ją dłużej?

Wakacje to czas tak wyczekiwanych przez nas urlopów. Odpoczynek, relaks, duża ilość snu i przyjemne aktywności na świeżym powietrzu to coś, czego każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje. Musimy zresetować się i oczyścić umysł, aby móc nadal stawiać czoła wyzwaniom. I...

Wakacyjne niezbędniki

Lato przyszło do nas w tym roku wyjątkowo szybko. Za oknem piękna, słoneczna pogoda, na którą chyba nikt nie może narzekać. Wprawia nas w wakacyjny nastrój i sprawia, że trudno myśleć o czymkolwiek innym niż o wytęsknionym urlopie. I niezależnie od tego, gdzie się...

KATEGORIE