Pielęgnacyjne postanowienia noworoczne

5 sty

Wszyscy wiemy, że koniec starego i początek nowego to dla wielu świetny pretekst do podsumowań, zamykania rozdziałów i planowania przyszłości. Styczeń to okres gorących postanowień noworocznych, które z pasją realizujemy…przynajmniej do końca stycznia. A tak na poważnie, to oczywiście nie ma w tym nic złego. Dobrze podejmować wyzwania i próbować im sprostać. My dziś proponujemy oczywiście pielęgnacyjne postanowienia noworoczne.

Postanawiać można sobie wiele rzeczy. Wszystko zależy od tego, na czym nam zależy i jaki aspekt życia chcemy poprawić. Zachęcamy do zmotywowania się do czytania większej ilości książek, poświęcania czasu bliskim czy bezinteresownej pomocy. I może przy tych górnolotnych planach znajdzie się miejsce na proste, przyziemne, ale ważne sprawy, do których należy dbanie o siebie? Jeśli tak, to przedstawiamy Wam pielęgnacyjne postanowienia noworoczne, czyli kilka punktów, które po prostu musicie wdrożyć w życie!

1. Zawsze będę wykonywać demakijaż przed pójściem spać

Tak, tak, wiemy, że to oczywista oczywistość i przecież nie trzeba tego do znudzenia powtarzać. Ale niech pierwsza rzuci kamień ta, której nigdy nie zdarzyło się przyjść zmęczonej po imprezie i pójść spać w pełnym makijażu. I co? No właśnie! A tego absolutnie nie powinnyśmy robić, bo to chyba największa zbrodnia, jaką można wyrządzić swojej cerze. Sen to czas regeneracji, kiedy skóra potrzebuje oddechu i spokoju. Musi być czysta, zadbana i nieposiadająca na sobie zanieczyszczeń całego dnia. Dlatego od dziś nigdy nie kładziemy się spać bez umycia twarzy!

2. Zadbam o prawidłowe nawilżenie

Jeśli chcesz uzyskać piękną, zdrowa, gładką, miękką skórę, to musisz pamiętać o jej nawilżeniu. Stosuj kremy i sera o dobrych, naturalnych składach, które odżywią skórę dokładnie i dogłębnie. Produkty aplikuj dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Oczywiście zaskoczeniem nie jest, że do tego przeznaczenia naszym zdaniem świetnie sprawdzą się kosmetyki Molluscoo z wyciągiem ze śluzu ślimaka, które znajdziesz tutaj.

3. Raz w tygodniu wykonam peeling i zrobię maseczkę

Raz w tygodniu – czy to naprawdę tak wiele? A przekonacie się, jak zmieni to wygląd Waszej cery. Regularnie złuszczany naskórek i zastrzyk skoncentrowanych substancji potrafią naprawdę zdziałać cuda. Przekonajcie się!

Być może dla niektórych z Was postanowienia te wydają się być zbyt trudne i czasochłonne, ale to absolutna podstawa i naprawdę niewiele. Niewiele, które zmienia tak wiele! Spróbujcie, a same zobaczycie.

Wpisy

Filtry przeciwsłoneczne – wszystko, co powinniśmy o nich wiedzieć

Pogoda w Polsce ostatnimi czasy zrobiła się iście letnia i upalna. A jak wiadomo, przy tak silnym słońcu nie możemy zapominać o ochronie przeciwsłonecznej, która jest podstawą pielęgnacji. Promieniowanie słoneczne zawiera w sobie aż trzy różne rodzaje promieniowania,...

Dlaczego śluz Molluscoo jest tak wyjątkowy?

Branża kosmetyczna jest niezwykle szeroka i bogata. Istnieją miliony produktów i tysiące firm na całym świecie, które wytwarzają różnego rodzaju kosmetyki. Molluscoo wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Z powodu firmowego składnika, jakiego używa w produkcji. Zdradzimy...

Jazda na rowerze, czyli przyjemne z pożytecznym!

Za oknem przepiękna, majowa pogoda. Słońce świeci, a wszystko wokół kwitnie. Aż chce się siąść na dwóch kółkach i pojechać w nieznane. Czy w takiej aurze kogokolwiek trzeba namawiać na rowerowe wycieczki? Nie wydaje mi się. Rower to naprawdę cudowny wynalazek. Nie...

Nawilżenie z Molluscoo

Nawilżenie to coś, czego bez wątpienia potrzebuje absolutnie każda skóra. Jedna preferuje je w formie lżejszej, a inna w nieco bogatszej. Każdą z nich bez problemu znajdziesz w asortymencie naszej marki. Nawilżenie z Molluscoo to sama przyjemność. Dlaczego ten etap...

KATEGORIE