Kosmetyki ze śluzem ślimaka najlepszym kompanem wakacyjnych wypadów!

Lato w pełni, pogoda z reguły dopisuje, a więc sezon wycieczkowy otwarty. Większość z nas wybiera się na mniejsze lub większe wypady. Korzystamy ze słońca i zwiedzamy piękne miejsca. Kosmetyki ze śluzem ślimaka z pewnością się wtedy przydadzą.

Pamiętajcie o nawilżeniu

Letnia pogoda nie jest najbardziej sprzyjająca dla naszej cery – to pewne. Zwłaszcza, kiedy wybieramy się na wakacje. Zmiana otoczenia, słona woda, silne słońce, klimatyzacja. To wszystko wyzwania dla naszej skóry. Może stać się wysuszona, szorstka i ściągnięta. Z pewnością nie jest to coś, czego chcemy na urlopie. Dobrze więc zawczasu się przygotować i sięgnąć na przykład po kosmetyki z wyciągiem ze śluzu ślimaka.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka

Dlaczego takie produkty to świetny wybór? Wszystko z powodu ich głównego składnika, jakim jest wyciąg ze śluzu ślimaka. Ma on bowiem szereg dobroczynnych właściwości dla skóry. Dba o jej nawilżenie, odżywienie i regenerację. Ukoi skórę, jeśli przesadzicie z opalaniem. Dostarczy niezbędnych substancji i sprawi, że cera na powrót stanie się miękka, gładka i jędrna.

Krem, serum, a może maska?

W asortymencie marki Molluscoo znajdują się kosmetyki ze śluzem ślimaka pod różną postacią. W zależności od preferencji każdy dobierze coś dla siebie. Do wyboru jest krem o nieco bogatszej konsystencji oraz ekspresowo wchłaniające się serum, które idealnie nada się także pod makijaż. Jeśli nie lubicie uczucia delikatnego filmu na skórze, to będzie to produkt dla Was. Jako jednorazowe SOS dla cery genialnie sprawdzi się maseczka w płachcie, która będzie prawdziwym zastrzykiem dla zmęczonej skóry.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka, które działają

Warto zauważyć, iż produkty Molluscoo to kosmetyki, które zawierają jego znaczące ilości. Nie są to śladowe substancje, ale jedne z głównych składników w produktach. U nas znajdziecie nawet 20 czy 30% tej substancji. Co to daje? Przede wszystkim sprawia, że produkt rzeczywiście działa. Dzięki temu możemy też wykorzystać pełnię możliwości wyciągu ze śluzu ślimaka. Wszystko to sprawia, że kosmetyki ze śluzem ślimaka marki Molluscoo to najlepszy kompan wakacyjnych podróży.