Nagroda Główna w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” dla Molluscoo!

18 paź

Plebiscyt „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne, postępowe i nowoczesne przedsiębiorstwa. To firmy, które są dumą naszego regionu i wspaniale rozwijają lokalną gospodarkę. Ideą plebiscytu jest wspieranie i promocja najlepszych marek, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie. Odznaczenia przyznawane są w dwóch głównych kategoriach oraz pomniejszych podkategoriach. Są to zarówno nagrody główne, jak i wyróżnienia. W tym roku doceniono aż 21 uczestników. Niezmiernie miło nam poinformować, iż jedną z głównych nagród zdobyła firma Molluscoo!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 15 października 2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Otworzył je występ chóru dziewczęcego Cantabile pod batutą Agaty Wilińskiej. Parę słów od siebie powiedział sam marszałek województwa – Gustaw Marek Brzezin, który tłumaczył:

Żagle to symbol piękna, potęgi i prestiżu. Siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi. Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania.

Nasza marka zdobyła główne odznaczenie w podkategorii produkt lokalny. Firmę Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga wyróżniono za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Damian Gajewski, prezes spółki, tak komentował otrzymanie nagrody:

Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami.

Takie wyróżnienia ogromnie nas cieszą i jeszcze dodają motywacji w ciągłym rozwoju. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, ale będzie wciąż piąć się wyżej.

Wpisy

Zadbaj o skórę tej zimy

Choć śnieg za oknem widać dopiero od kilku dni, to już niedługo rozpocznie się kalendarzowa zima. A nawet jeśli nie obfituje w mroźne dni, to jest dla cery sporym wyzwaniem. Dlatego zadbaj o skórę tej zimy. Najbardziej sprzyjającą naszej cerze porą roku jest z...

Równowaga PEH – klucz do pięknych włosów

Pielęgnacja włosów staje się coraz bardziej złożonym i skomplikowanym procesem. Kiedyś wydawało się, że wystarczy umyć kosmyki i ewentualnie nałożyć pierwszą, lepszą odżywkę. Dziś dowiadujemy się coraz więcej o samych włosach i tym, czego potrzebują. Okazuje się, że...

Czy wiesz, jaki masz odcień skóry?

Karnacje ludzi znacznie się od siebie różnią. Okazuje się jednak, że nie chodzi jedynie o narodowość czy kolor skóry. Odcienie cery są różne nawet między nami, Polakami. Czy wiesz, jakie wyróżniamy i którym typem jesteś Ty? Podział na odcienie skóry jest szczególnie...

Maseczki do twarzy – SOS dla Twojej skóry

Niemal każda z nas ma swoją ulubioną, sprawdzoną pielęgnację, z której na co dzień korzysta. Jest dostosowana do naszych potrzeb, wymagań oraz typu skóry. Czasem jednak potrzebujemy takiej specjalnej broni, cięższej artylerii do walki z konkretnymi problemami. Należą...

KATEGORIE