Nagroda Główna w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” dla Molluscoo!

18 paź

Plebiscyt „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne, postępowe i nowoczesne przedsiębiorstwa. To firmy, które są dumą naszego regionu i wspaniale rozwijają lokalną gospodarkę. Ideą plebiscytu jest wspieranie i promocja najlepszych marek, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie. Odznaczenia przyznawane są w dwóch głównych kategoriach oraz pomniejszych podkategoriach. Są to zarówno nagrody główne, jak i wyróżnienia. W tym roku doceniono aż 21 uczestników. Niezmiernie miło nam poinformować, iż jedną z głównych nagród zdobyła firma Molluscoo!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 15 października 2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Otworzył je występ chóru dziewczęcego Cantabile pod batutą Agaty Wilińskiej. Parę słów od siebie powiedział sam marszałek województwa – Gustaw Marek Brzezin, który tłumaczył:

Żagle to symbol piękna, potęgi i prestiżu. Siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi. Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania.

Nasza marka zdobyła główne odznaczenie w podkategorii produkt lokalny. Firmę Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga wyróżniono za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Damian Gajewski, prezes spółki, tak komentował otrzymanie nagrody:

Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami.

Takie wyróżnienia ogromnie nas cieszą i jeszcze dodają motywacji w ciągłym rozwoju. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, ale będzie wciąż piąć się wyżej.

Wpisy

Sekrety Piękna: Naturalne składniki, które warto poznać

W dzisiejszych czasach, coraz więcej z nas zwraca uwagę na składniki produktów, których używamy, i zyskuje świadomość, że naturalne składniki to klucz do zdrowej i pięknej skóry. Dziś razem odkryjmy, które naturalne cuda warto widzieć na etykiecie kosmetyków. Olej...

Wakacyjna opalenizna – jak utrzymać ją dłużej?

Wakacje to czas tak wyczekiwanych przez nas urlopów. Odpoczynek, relaks, duża ilość snu i przyjemne aktywności na świeżym powietrzu to coś, czego każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje. Musimy zresetować się i oczyścić umysł, aby móc nadal stawiać czoła wyzwaniom. I...

Wakacyjne niezbędniki

Lato przyszło do nas w tym roku wyjątkowo szybko. Za oknem piękna, słoneczna pogoda, na którą chyba nikt nie może narzekać. Wprawia nas w wakacyjny nastrój i sprawia, że trudno myśleć o czymkolwiek innym niż o wytęsknionym urlopie. I niezależnie od tego, gdzie się...

KATEGORIE