Nagroda Główna w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” dla Molluscoo!

18 paź

Plebiscyt „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne, postępowe i nowoczesne przedsiębiorstwa. To firmy, które są dumą naszego regionu i wspaniale rozwijają lokalną gospodarkę. Ideą plebiscytu jest wspieranie i promocja najlepszych marek, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie. Odznaczenia przyznawane są w dwóch głównych kategoriach oraz pomniejszych podkategoriach. Są to zarówno nagrody główne, jak i wyróżnienia. W tym roku doceniono aż 21 uczestników. Niezmiernie miło nam poinformować, iż jedną z głównych nagród zdobyła firma Molluscoo!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 15 października 2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Otworzył je występ chóru dziewczęcego Cantabile pod batutą Agaty Wilińskiej. Parę słów od siebie powiedział sam marszałek województwa – Gustaw Marek Brzezin, który tłumaczył:

Żagle to symbol piękna, potęgi i prestiżu. Siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi. Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania.

Nasza marka zdobyła główne odznaczenie w podkategorii produkt lokalny. Firmę Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga wyróżniono za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Damian Gajewski, prezes spółki, tak komentował otrzymanie nagrody:

Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami.

Takie wyróżnienia ogromnie nas cieszą i jeszcze dodają motywacji w ciągłym rozwoju. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, ale będzie wciąż piąć się wyżej.

Wpisy

Filtry przeciwsłoneczne – wszystko, co powinniśmy o nich wiedzieć

Pogoda w Polsce ostatnimi czasy zrobiła się iście letnia i upalna. A jak wiadomo, przy tak silnym słońcu nie możemy zapominać o ochronie przeciwsłonecznej, która jest podstawą pielęgnacji. Promieniowanie słoneczne zawiera w sobie aż trzy różne rodzaje promieniowania,...

Dlaczego śluz Molluscoo jest tak wyjątkowy?

Branża kosmetyczna jest niezwykle szeroka i bogata. Istnieją miliony produktów i tysiące firm na całym świecie, które wytwarzają różnego rodzaju kosmetyki. Molluscoo wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Z powodu firmowego składnika, jakiego używa w produkcji. Zdradzimy...

Jazda na rowerze, czyli przyjemne z pożytecznym!

Za oknem przepiękna, majowa pogoda. Słońce świeci, a wszystko wokół kwitnie. Aż chce się siąść na dwóch kółkach i pojechać w nieznane. Czy w takiej aurze kogokolwiek trzeba namawiać na rowerowe wycieczki? Nie wydaje mi się. Rower to naprawdę cudowny wynalazek. Nie...

Nawilżenie z Molluscoo

Nawilżenie to coś, czego bez wątpienia potrzebuje absolutnie każda skóra. Jedna preferuje je w formie lżejszej, a inna w nieco bogatszej. Każdą z nich bez problemu znajdziesz w asortymencie naszej marki. Nawilżenie z Molluscoo to sama przyjemność. Dlaczego ten etap...

KATEGORIE