Wiosenno-letnie trendy w koloryzacji włosów

5 Maj

Okazuje się, że kolorem wiodącym, który będzie królował na głowie kobiet, jest brąz w różnych odmianach. Nie musimy już włosów rozjaśniać, a dobrze też zrezygnować z czarnej fryzury.

Brązy

Brąz to niezwykle twarzowy kolor, który pasuje osobom o różnej karnacji i typach urody. To odcień uniwersalny, naturalny i niewymuszony. Wiele odcieni króluje w tym sezonie. Modne są refleksy oraz ciemne odrosty. Dobrze, aby koloryzacja była wielowymiarowa i naturalna, dopasowana do urody.

Popielaty brąz to jeden z popularniejszych obecnie odcieni. Jest to połączenie popielatego brązu ze srebrnymi refleksami. Kobiety lubią po niego sięgać, gdyż pasuje do wielu osób i nie należy do trudnych w utrzymaniu odcieni.

Innym modnym odcieniem jest tzw. różowy brąz. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odcień brązu z różowymi refleksami. To dobra alternatywa dla pań, które mają ochotę na odrobinę koloru, ale obawiają się drastycznej zmiany.

W tym sezonie króluje także głęboki, czekoladowy brąz, który jest pięknym, naturalnym i uniwersalnym odcieniem. Jeśli jednak w tych propozycjach brązów nie znalazłyście niczego dla siebie, to informujemy, że czerwony brąz, brąz z jasnymi refleksami czy wszelkie odcienie miodowe i orzechowe także są na czasie.

Blondy

Nie martwcie się jednak, jeśli nie macie ochoty na brąz i wolicie pozostać przy jaśniejszych kolorach. Blondynki także znajdą coś dla siebie. Wciąż pozostaje modny tak uwielbiany przez wiele kobiet platynowy blond. Śmiało nosimy także kremowy blond oraz cieplejszy odcień nazywany blorange, który jest połączeniem blondu z pomarańczowymi tonami.

Odcienie rudości

Jeśli macie ochotę na jeszcze dalsze zapuszczenie się w ciepłe rewiry, to polecamy odcienie miedziane. Są one trendy, a jednocześnie ciekawe i oryginalne. Ich lekko przygaszona tonacja sprawia, że nie wyglądają tak krzykliwie, ale jednocześnie zwracają uwagę.

Propozycje dla odważnych

Nieco śmielszym osobom rekomendujemy kolory wina, bordo czy też truskawkowego sorbetu.

Jak widać, w obecnych trendach każdy znajdzie coś dla siebie. Są to odcienie jaśniejsze, ciemniejsze, bardziej stonowane i szalone. Sam kolor jednak to nie wszystko. Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, która jest kluczem do sukcesu. Zadbane włosy będą wyglądały dobrze w niemal każdym kolorze. Tak jak dbamy o skórę najlepszymi kremami, np. produktami Molluscoo z wyciągiem ze śluzu ślimaka, tak też powinnyśmy obdarować nasze włosy kosmetycznymi dobrodziejstwami.

Wpisy

Maseczki do twarzy – SOS dla Twojej skóry

Niemal każda z nas ma swoją ulubioną, sprawdzoną pielęgnację, z której na co dzień korzysta. Jest dostosowana do naszych potrzeb, wymagań oraz typu skóry. Czasem jednak potrzebujemy takiej specjalnej broni, cięższej artylerii do walki z konkretnymi problemami. Należą...

Najlepszy krem pod makijaż, czyli jaki?

Na trwały makijaż składa się wiele czynników. Istotne oczywiście są produkty, jakich użyjemy. Znaczenie ma technika. No i nie można pominąć także jakże dużego wpływu pielęgnacji. Dziś o tym ostatnim, a konkretnie o tym, jaki jest najlepszy krem pod makijaż. Cała...

Naturalne kosmetyki ze śluzem ślimaka – dlaczego warto?

Przyszły do nas z Azji i robią furorę w pielęgnacji. Wszystko ze względu na swoje działanie. Co takiego mają w sobie te produkty, że pokochały je kobiety na całym świecie? Składnik ten jest dobrze znany ludzkości już od starożytności, kiedy to służył w celach...

Największy trend lata? Zawsze zdrowa, promienna skóra!!

Moda nieustannie ulega zmianie. I choć pewne schematy powtarzają się na przestrzeni czasów, to aktualne trendy co chwilę się zmieniają. Podobnie jest z letnim lookiem. Co roku królują inne dodatki, ubrania, style i makijażowe inspiracje. Jednak jest coś, co nigdy nie...

KATEGORIE