Wiosenno-letnie trendy w koloryzacji włosów

5 maj

Okazuje się, że kolorem wiodącym, który będzie królował na głowie kobiet, jest brąz w różnych odmianach. Nie musimy już włosów rozjaśniać, a dobrze też zrezygnować z czarnej fryzury.

Brązy

Brąz to niezwykle twarzowy kolor, który pasuje osobom o różnej karnacji i typach urody. To odcień uniwersalny, naturalny i niewymuszony. Wiele odcieni króluje w tym sezonie. Modne są refleksy oraz ciemne odrosty. Dobrze, aby koloryzacja była wielowymiarowa i naturalna, dopasowana do urody.

Popielaty brąz to jeden z popularniejszych obecnie odcieni. Jest to połączenie popielatego brązu ze srebrnymi refleksami. Kobiety lubią po niego sięgać, gdyż pasuje do wielu osób i nie należy do trudnych w utrzymaniu odcieni.

Innym modnym odcieniem jest tzw. różowy brąz. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odcień brązu z różowymi refleksami. To dobra alternatywa dla pań, które mają ochotę na odrobinę koloru, ale obawiają się drastycznej zmiany.

W tym sezonie króluje także głęboki, czekoladowy brąz, który jest pięknym, naturalnym i uniwersalnym odcieniem. Jeśli jednak w tych propozycjach brązów nie znalazłyście niczego dla siebie, to informujemy, że czerwony brąz, brąz z jasnymi refleksami czy wszelkie odcienie miodowe i orzechowe także są na czasie.

Blondy

Nie martwcie się jednak, jeśli nie macie ochoty na brąz i wolicie pozostać przy jaśniejszych kolorach. Blondynki także znajdą coś dla siebie. Wciąż pozostaje modny tak uwielbiany przez wiele kobiet platynowy blond. Śmiało nosimy także kremowy blond oraz cieplejszy odcień nazywany blorange, który jest połączeniem blondu z pomarańczowymi tonami.

Odcienie rudości

Jeśli macie ochotę na jeszcze dalsze zapuszczenie się w ciepłe rewiry, to polecamy odcienie miedziane. Są one trendy, a jednocześnie ciekawe i oryginalne. Ich lekko przygaszona tonacja sprawia, że nie wyglądają tak krzykliwie, ale jednocześnie zwracają uwagę.

Propozycje dla odważnych

Nieco śmielszym osobom rekomendujemy kolory wina, bordo czy też truskawkowego sorbetu.

Jak widać, w obecnych trendach każdy znajdzie coś dla siebie. Są to odcienie jaśniejsze, ciemniejsze, bardziej stonowane i szalone. Sam kolor jednak to nie wszystko. Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, która jest kluczem do sukcesu. Zadbane włosy będą wyglądały dobrze w niemal każdym kolorze. Tak jak dbamy o skórę najlepszymi kremami, np. produktami Molluscoo z wyciągiem ze śluzu ślimaka, tak też powinnyśmy obdarować nasze włosy kosmetycznymi dobrodziejstwami.

Wpisy

Sekrety Piękna: Naturalne składniki, które warto poznać

W dzisiejszych czasach, coraz więcej z nas zwraca uwagę na składniki produktów, których używamy, i zyskuje świadomość, że naturalne składniki to klucz do zdrowej i pięknej skóry. Dziś razem odkryjmy, które naturalne cuda warto widzieć na etykiecie kosmetyków. Olej...

Wakacyjna opalenizna – jak utrzymać ją dłużej?

Wakacje to czas tak wyczekiwanych przez nas urlopów. Odpoczynek, relaks, duża ilość snu i przyjemne aktywności na świeżym powietrzu to coś, czego każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje. Musimy zresetować się i oczyścić umysł, aby móc nadal stawiać czoła wyzwaniom. I...

Wakacyjne niezbędniki

Lato przyszło do nas w tym roku wyjątkowo szybko. Za oknem piękna, słoneczna pogoda, na którą chyba nikt nie może narzekać. Wprawia nas w wakacyjny nastrój i sprawia, że trudno myśleć o czymkolwiek innym niż o wytęsknionym urlopie. I niezależnie od tego, gdzie się...

KATEGORIE