Dlaczego śluz Molluscoo jest tak wyjątkowy?

1 lip

Branża kosmetyczna jest niezwykle szeroka i bogata. Istnieją miliony produktów i tysiące firm na całym świecie, które wytwarzają różnego rodzaju kosmetyki. Molluscoo wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Z powodu firmowego składnika, jakiego używa w produkcji. Zdradzimy Wam, dlaczego śluz Molluscoo jest wyjątkowy.

Po pierwsze – własne hodowle

Molluscoo nie skupuje ślimaków niewiadomego pochodzenia. Bardzo często firmy sprowadzają skądś gotowe substancje, niewiele wiedząc o procesie ich pozyskiwania. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej. Posiadamy w pełni ekologiczne hodowle, które monitorujemy na każdym etapie rozwoju. Gwarantujemy, iż ślimaki bytują w ściśle kontrolowanych warunkach i karmione są odpowiednią, a także zbilansowaną paszą. Nie ma tu przypadku. Nie bierzemy towaru w ciemno, ale stale go monitorujemy i mamy wpływ na warunki, w jakich przebiega hodowla. Dlatego też od początku do końca możemy stwierdzić o jego jakości,a, co za tym idzie, także o tym, jaki jest śluz Molluscoo.

Po drugie – najwyższa jakość

Wszystko to sprawia, iż nasz śluz jest naprawdę najwyższej jakości. I nie są to puste słowa, ponieważ osobiście o to dbamy. Dzięki perfekcyjnym warunkom wzrostu ślimaków, możemy otrzymywać optymalną substancję. Należy przy tym zaznaczyć, iż wszystko odbywa się bez szkody dla tych stworzeń i nie dzieje im się żadna krzywda. Odpowiedni tryb przygotowania sprawia, że śluz naszych ślimaków ma ogromną wręcz ilość substancji aktywnych, które to decydują potem o wymiernym działaniu.

Po trzecie – własna, perfekcyjnie opracowana technologia

Oprócz tego nasza firma opracowała swoją własną, unikatową technologię pozyskiwania śluzu. Pracowaliśmy nad tym bardzo długo, systematycznie i z pełnym zaangażowaniem. Lata pracy opłaciły się, ponieważ zaowocowały perfekcyjną wręcz technologią pozyskiwania śluzu do naszych kosmetyków. Oczyszcza ona śluz w sensie mikrobiologicznym, czyniąc go jałowym, jednocześnie nie pozbawiając dobroczynnych substancji aktywnych i aktywnych białek.

Molluscoo to pasja, ciężka praca i ogromna, wieloletnia wiedza. My naprawdę znamy się na tym, co robimy. Przekonaj się na własnej skórze.

Wpisy

Sekrety Piękna: Naturalne składniki, które warto poznać

W dzisiejszych czasach, coraz więcej z nas zwraca uwagę na składniki produktów, których używamy, i zyskuje świadomość, że naturalne składniki to klucz do zdrowej i pięknej skóry. Dziś razem odkryjmy, które naturalne cuda warto widzieć na etykiecie kosmetyków. Olej...

Wakacyjna opalenizna – jak utrzymać ją dłużej?

Wakacje to czas tak wyczekiwanych przez nas urlopów. Odpoczynek, relaks, duża ilość snu i przyjemne aktywności na świeżym powietrzu to coś, czego każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje. Musimy zresetować się i oczyścić umysł, aby móc nadal stawiać czoła wyzwaniom. I...

Wakacyjne niezbędniki

Lato przyszło do nas w tym roku wyjątkowo szybko. Za oknem piękna, słoneczna pogoda, na którą chyba nikt nie może narzekać. Wprawia nas w wakacyjny nastrój i sprawia, że trudno myśleć o czymkolwiek innym niż o wytęsknionym urlopie. I niezależnie od tego, gdzie się...

KATEGORIE