Nawilżenie z Molluscoo

10 lis

Nawilżenie to coś, czego bez wątpienia potrzebuje absolutnie każda skóra. Jedna preferuje je w formie lżejszej, a inna w nieco bogatszej. Każdą z nich bez problemu znajdziesz w asortymencie naszej marki. Nawilżenie z Molluscoo to sama przyjemność.

Dlaczego ten etap jest tak istotny? Otóż bez niego żadna skóra nie będzie wyglądała w zasadzie dobrze. Nawet najbardziej tłusta cera wymaga porządnego nawodnienia, ponieważ inaczej będzie wytwarzała jeszcze większą ilość uprzykrzającego życie sebum. Każda inna stanie się natomiast sucha, poszarzała, zmęczona i szorstka. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dostarczenie wszelkich niezbędnych składników. Nawilżenie z Molluscoo ci to zapewni.

Lżejsza formuła, czyli serum

Serum to kosmetyk dla tych z was, które poszukują nawilżenia, ale w bardzo lekkiej, nieobciążającej formie. To produkt szczególnie kierowany do cer mieszanych, tłustych i trądzikowych, gdyż nie tylko nie pogorszy ich stanu, ale wręcz go poprawi. Serum genialnie nadaje się pod makijaż i na letnią, upalną pogodę, jaką obecnie mamy. W takie dni nie lubimy przecież ciężkich, lepiących się formuł. Bogactwo perfekcyjnie zbilansowanych składników na czele z wyciągiem ze śluzem ślimaka zapewni cerze wszystko, co niezbędne.

Jego wysokość krem

Są jednak takie okoliczności, kiedy to tradycyjny, wspaniały krem jest czymś bardziej pożądanym. Takie okoliczności to chociażby jesienno-zimowa pora albo cera sucha, która niezależnie od pogody dopomina się bogatego odżywienia. Krem Molluscoo to kosmetyk o nieco cięższej formule niż serum, ale wciąż nieobciążającej i dobrze się wchłaniającej. Nada się zarówno na dzień pod makijaż, jak i na noc. Co do składu, to chyba nie muszę już niczego dodawać. Jest tak samo świetny jak w przypadku serum.

Męska rzecz – męski krem

Dla Panów także się coś znajdzie. W końcu oni również lubią dbać o swoją skórę i ją nawilżać, tylko nie zawsze się do tego przyznają. ;) Molluscoo stworzyło produkt specjalnie dla mężczyzn, który wyróżnia się lekką konsystencją, bezkonkurencyjnym działaniem i banalnie prostą formą podania. Wyciskasz, nakładasz i zrobione! A efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas. Minimum wysiłku – maksimum działania, czyli to, co panowie cenią najbardziej.

Kosmetyk do zadań specjalnych, czyli maska

Nawilżenie z Molluscoo to nie tylko serum czy kremy, ale także doraźna pomoc w postaci natychmiastowego strzału nawilżenia. Mowa o bogato nasączonej maseczce w płachcie, która upora się z każdą, nawet najbardziej wymagającą cerą. Taka dawka drogocennych substancji szybko doprowadzi skórę do pionu. Po nieprzespanej nocy, imprezie albo ciężkim dniu. Niesie ukojenie i po prostu robi swoje.

Jeśli zaciekawiły cię nasze produkty, to serdecznie zapraszamy na www.molluscoo.pl

Wpisy

Zadbaj o skórę tej zimy

Choć śnieg za oknem widać dopiero od kilku dni, to już niedługo rozpocznie się kalendarzowa zima. A nawet jeśli nie obfituje w mroźne dni, to jest dla cery sporym wyzwaniem. Dlatego zadbaj o skórę tej zimy. Najbardziej sprzyjającą naszej cerze porą roku jest z...

Równowaga PEH – klucz do pięknych włosów

Pielęgnacja włosów staje się coraz bardziej złożonym i skomplikowanym procesem. Kiedyś wydawało się, że wystarczy umyć kosmyki i ewentualnie nałożyć pierwszą, lepszą odżywkę. Dziś dowiadujemy się coraz więcej o samych włosach i tym, czego potrzebują. Okazuje się, że...

Czy wiesz, jaki masz odcień skóry?

Karnacje ludzi znacznie się od siebie różnią. Okazuje się jednak, że nie chodzi jedynie o narodowość czy kolor skóry. Odcienie cery są różne nawet między nami, Polakami. Czy wiesz, jakie wyróżniamy i którym typem jesteś Ty? Podział na odcienie skóry jest szczególnie...

Maseczki do twarzy – SOS dla Twojej skóry

Niemal każda z nas ma swoją ulubioną, sprawdzoną pielęgnację, z której na co dzień korzysta. Jest dostosowana do naszych potrzeb, wymagań oraz typu skóry. Czasem jednak potrzebujemy takiej specjalnej broni, cięższej artylerii do walki z konkretnymi problemami. Należą...

KATEGORIE