Dlaczego śluz Molluscoo jest tak wyjątkowy?

śluz Molluscoo

Branża kosmetyczna jest niezwykle szeroka i bogata. Istnieją miliony produktów i tysiące firm na całym świecie, które wytwarzają różnego rodzaju kosmetyki. Molluscoo wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Z powodu firmowego składnika, jakiego używa w produkcji. Zdradzimy Wam, dlaczego śluz Molluscoo jest wyjątkowy.

Po pierwsze – własne hodowle

Molluscoo nie skupuje ślimaków niewiadomego pochodzenia. Bardzo często firmy sprowadzają skądś gotowe substancje, niewiele wiedząc o procesie ich pozyskiwania. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej. Posiadamy w pełni ekologiczne hodowle, które monitorujemy na każdym etapie rozwoju. Gwarantujemy, iż ślimaki bytują w ściśle kontrolowanych warunkach i karmione są odpowiednią, a także zbilansowaną paszą. Nie ma tu przypadku. Nie bierzemy towaru w ciemno, ale stale go monitorujemy i mamy wpływ na warunki, w jakich przebiega hodowla. Dlatego też od początku do końca możemy stwierdzić o jego jakości,a, co za tym idzie, także o tym, jaki jest śluz Molluscoo.

Po drugie – najwyższa jakość

Wszystko to sprawia, iż nasz śluz jest naprawdę najwyższej jakości. I nie są to puste słowa, ponieważ osobiście o to dbamy. Dzięki perfekcyjnym warunkom wzrostu ślimaków, możemy otrzymywać optymalną substancję. Należy przy tym zaznaczyć, iż wszystko odbywa się bez szkody dla tych stworzeń i nie dzieje im się żadna krzywda. Odpowiedni tryb przygotowania sprawia, że śluz naszych ślimaków ma ogromną wręcz ilość substancji aktywnych, które to decydują potem o wymiernym działaniu.

Po trzecie – własna, perfekcyjnie opracowana technologia

Oprócz tego nasza firma opracowała swoją własną, unikatową technologię pozyskiwania śluzu. Pracowaliśmy nad tym bardzo długo, systematycznie i z pełnym zaangażowaniem. Lata pracy opłaciły się, ponieważ zaowocowały perfekcyjną wręcz technologią pozyskiwania śluzu do naszych kosmetyków. Oczyszcza ona śluz w sensie mikrobiologicznym, czyniąc go jałowym, jednocześnie nie pozbawiając dobroczynnych substancji aktywnych i aktywnych białek.

Molluscoo to pasja, ciężka praca i ogromna, wieloletnia wiedza. My naprawdę znamy się na tym, co robimy. Przekonaj się na własnej skórze.